Bądź na bieżąco!

polub także:

https://www.facebook.com/pomocnia/


Jeśli chcesz otrzymywać informację o szkoleniach napisz na adres: kontakt@centrumciebie.pl

lub

jeśli masz konto na facebook kliknij przycisk lubię to powyżej.

POMOCNIA

Pracownia Psychologiczna 

www.pomocnia-poznan.pl


Dodaj lub sprawdź opinie Klientów:



Anna Wojciechowska Opinie

Kobiety, mężczyźni, rodzina …

Warsztaty i szkolenia:
 
Piękno kobiecości. Warsztat interdyscyplinarny poświęcony akceptacji kobiecości psychiki, emocji, ciała z elementami stylizacji, doborem makijażu, ubioru, poradami dietetycznymi itp. (do uzgodnienia z uczestniczkami).
 
Moja kobiecość, moja męskość. Odkrywanie siebie jako kobiety/mężczyzny, wzmacnianie poczucia męskości/ kobiecości, rozumienie drugiej płci.
 
Młodość i dojrzałość. Warsztaty dla młodych, dorosłych osób; które chcą zrozumieć w pełni swoje możliwości rozwojowe. Przyjrzysz się etapowi, który masz za sobą oraz przed sobą, by w dojrzały sposób podejmować wybory życiowe.
 
Mama malucha. Spotkania dla młodych matek, które pozwolą się Tobie odprężyć i oderwać od codzienności wśród innych dorosłych osób oraz wymienić się doświadczeniami. Skupisz się na swoich potrzebach i otworzysz na inspirację tak, by budować zdrową równowagę ja –dziecko.
 
Jak rozmawiać z dzieckiem o: seksie, śmierci, rozwodzie, życiowych problemach itp?
 
Rozwód - jak się w nim odnaleźć? Warsztaty dla mężczyzn / kobiet poświecone relacjom z dzieckiem i byłym małżonkiem, relacjom ze wspólną rodziną i przyjaciółmi, obecnej roli w życiu dziecka.
 
Jak ciekawie spędzać czas samemu i wśród innych? Warsztaty dla seniorów zainteresowanych rozwijaniem się, otwartych na nowe aktywności i poznawanie drugiego człowieka.