Bądź na bieżąco!

polub także:

https://www.facebook.com/pomocnia/


Jeśli chcesz otrzymywać informację o szkoleniach napisz na adres: kontakt@centrumciebie.pl

lub

jeśli masz konto na facebook kliknij przycisk lubię to powyżej.

POMOCNIA

Pracownia Psychologiczna 

www.pomocnia-poznan.pl


Dodaj lub sprawdź opinie Klientów:Anna Wojciechowska Opinie

Rozwój osobisty

Warsztaty i szkolenia:

Komunikacja interpersonalna
– skuteczne porozumiewanie się słowem i gestem w różnych dziedzinach życia, sytuacjach oraz w kontakcie z określonymi osobami.
 
Asertywność - czyli pewność siebie, zdecydowanie w odmowie, prośbie i komplemencie a zarazem kultura osobista.
 
Emocje - doświadczanie, wyrażanie i odczytywanie. Rozumienie języka uczuć, które poprawia nasze stosunki z samym sobą i innymi.
 
Odkryj siebie. Warsztaty, na których rozwiniesz umiejętność korzystania z własnych Zasobów i wzbogacisz Twoje sposoby osiągania ważnych celów - prywatnych i zawodowych. Przyjrzysz się swoim cechom charakteru, predyspozycjom, zainteresowaniom, relacjom, ciału, swojej osobistej historii i wielu innym.
 
Kreatywność w praktyce, czyli jak być pomysłowym, oryginalnym i efektywnym, na co dzień.
 
Skuteczne planowanie, organizacja czasu i wybór celów – warsztat, na którym:
   • ustalisz Twoje priorytety
   • wzbogacisz swoje sposoby osiągania celów
   • podzielisz zadania na mniejsze, zachęcające do pracy
   • poznasz narzędzia, które przyspieszą pracę a
   • zaoszczędzony czas przeznaczysz na inne cele.
 
 
Autoprezentacja. Jak wywierać dobre wrażenie na innych w sytuacjach prywatnych i zawodowych. Wzbudzanie zaufania, prezentowanie atrakcyjnego i kompetentnego wizerunku.
 
Skuteczne negocjacje w życiu zawodowym i prywatnym. Jak dobrze przekonywać, odczytywać zamiary, panować nad emocjami, stosować właściwe strategie i techniki.
 
Stres i jak nim efektywnie zarządzać, czyli wykorzystaj motywujące i rozwojowe właściwości stresu doświadczanego w życiu osobistym i w pracy.
 
Sesje relaksacji i wizualizacji w wybranym obszarze. Jest to odkrywanie celów, potrzeb i /lub programowanie podświadomości na osiąganie określonych celów. Sesje wykonuje się z zamkniętymi oczyma, w stanie odprężenia, czasem z muzyką. Można je porównać do przeżywania odświeżającego snu na jawie, oglądania oczyma wyobraźni intrygującego i osobistego filmu. Stosuje się je np by poradzić sobie ze stresem, lękiem, lepiej zrozumieć siebie, poprawić pamięć, koncentrację uwagi; podjąć ważną decyzję, poprawić swój stan zdrowia, wzmocnić pracę nad zmianą nawyków np. przy rzucaniu palenia, zmianie sposobu odżywiania itd.
 
Ciało. Warsztat pracy z ciałem, po którym zaprzyjaźnisz się z nim, odczujesz jego potencjał i twórczą moc; doświadczysz oparcia, siły i spokoju w swoim ciele.
 
Ja i sztuka, czyli wyraź siebie poprzez prace plastyczne, śpiew, taniec. Rozwijaj zainteresowania, oderwij się od codzienności i otwórz się na piękno.
 
Wprowadzenie do Analizy Transakcyjnej – warsztat, na którym zapoznasz się z koncepcją psychologiczną i nauczysz się, jak wykorzystać ją w swoim życiu.
   • odkryjesz swój wewnętrzny dialog, w którym strofujesz siebie, chwalisz, podejmujesz racjonalne decyzje, poddajesz się ciekawości, lękom, spontaniczności.
   • lepiej zrozumiesz siebie
   • wzbogacisz sposób wewnętrznej komunikacji oraz komunikacji z innymi osobami.